HURÁ PRÁZDNINY

hura-logo-ok

Osláv prázdniny v mestskej záhrade a hraj o výlet do Disneylandu!

Rimavskosobotská mestská záhrada sa v poslednú júnovú sobotu zmení na dejisko veľkolepej oslavy. Občianske združenie Naša Sobota pripravilo pre všetky deti aj ich rodičov podujatie s názvom „Hurá prázdniny“, na ktorom sa všetci spoločne rozlúčime s uplynulým školským rokom a privítame obdobie prázdnin.

Po minuloročnom úspešnom podujatí združenia na Medzinárodný deň detí, sa jeho členovia rozhodli priniesť radosť detí a zábavu pred začatím letných prázdnin, na ktoré sa deti tešia najviac z celého roka. Všetkých účastníkov čaká deň plný zábavných hier, prekvapení, sladkostí a atrakcií od výmyslu sveta.

Hlavnou čerešničkou je súťaž o hlavnú cenu − výlet do parížskeho Disneylandu! Ako sa na každej oslave patrí, zábava vyvrcholí slávnostným ohňostrojom. Na toto všetko sa môžete tešiť v sobotu, 27. júna.

hura-prazdniny-web

„Pripravili sme jedinečný celodenný program pre celú rodinu, plný súťaží, rôznych atrakcií, stánkov, hudby, tanca, sladkých prekvapení a sprievodných podujatí. V mestskej záhrade na deti čaká vyše 50 stanovíšť,” avizuje hovorca občianskeho združenia Naša Sobota Marián Štúrik. Pre tímy, ktoré sa vopred zaregistrujú, je pripravená súťaž o cestu do zábavného parku Disneyland. Tieto súťažné družstvá budú pozostávať zo štyroch detí a dvoch dospelákov. Minulý rok táto súťaž mala obrovský úspech a rozhodne sa je na čo tešiť!

HLAVNÁ CENA: Víkendový pobyt v Disneylande v Paríži!
Registrácia súťažných tímov

“Vítaní sú samozrejme aj všetci tí, ktorí sa nezaregistrujú. Oslava v mestskej záhrade je určená pre všetky deti, veď sú budúcnosťou mesta,” dodáva hovorca združenia Naša Sobota. Do organizovania akcie Hurá prázdniny sa zapojili aj tunajšie základné a stredné školy, krúžky, kultúrne a športové organizácie, remeselníci, chovatelia zvierat. Spolupráca prebieha tiež s hasičmi, policajtmi a záchranármi, ktorí prídu s ukážkami svojej práce a techniky. Máme sa na čo tešiť!

deti sutazia hasici 2 hokej vyhercovia princezna policia pipi maluju rukami malovanie na tvar

Pridajte si nás na facebooku: https://www.facebook.com/nasasobota

Viac o podujatí a súťažiach budeme uverejňovať aj na špeciálnej facebookovej udalosti.
Máme sa na čo tešiť! 🙂
Kliknite sem a potvrďte účasť: https://www.facebook.com/events/706879209421051/

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options