Medzinárodný deň detí

mdd-logo

Staňte sa súčasťou najväčšej oslavy MDD na Slovensku!

Všetky deti!  Chyťte sa spolu s nami za ruky a zažite skvelý deň s nabitým programom  v Rimavskej Sobote. Pripravená je olympiáda detských tímov s atraktívnymi výhrami, stanovištia s hrami, kde vyhráva každý. Naviac –  plno zábavy nielen pre deti. Tak neseďte 31. 5. 2014 doma a príďte sa pozrieť, alebo sa priamo zapojte so svojimi kamarátmi do jednej z najväčších osláv dňa detí na Slovensku.

Všetkých srdečne pozývame na jedinečnú celodennú zábavu plnú súťaží, rôznych atrakcií, stánkov, hudby, tanca, sladkých prekvapení a sprievodných podujatí, ktoré sa uskutoční 31. mája v mestskej záhrade v Rimavskej Sobote. Naše deti  sú našou budúcnosťou, poctime si ich a zabavme sa spoločne  v našom meste.

HLAVNÁ CENA: Víkendový pobyt v Disneylande v Paríži!

Na mieste konania bude prebiehať súťaž družstiev, ten kto nazbiera najviac bodov, cestuje na víkend do Disneylandu v Paríži.

Súťažné družstvo pozostáva zo štyroch detí a dvoch ”dospelákov“. Súťažné disciplíny budú pestré – vedomostné aj športové. Zaručená zábava pre celú rodinu. Vekovo miešané tímy nebudú nevýhodou. Disciplíny sme pripravili tak, aby neboli veľmi náročné. Doležité je aby sa pri súťažení všetci členovia tímu dobre zabavili a zažili spoločne parádne chvíle.
V prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0908 777 156.

Na veku detí nezáleží – stačí že budú vo veku od 6 do16 rokov.  Miešané tímy môžu byť pri jednotlivých disciplínach výhodou. Prihlásené tímy čaká občerstvenie.

Čaká nás nevídaný deň detí s bohatým programom, ktorý ukončíme slávnostným ohňostrojom ale to naozaj nie je všetko a preto nás prosím sledujte na Facebooku, postupne budeme uverejňovať sprievodný program, atrakcie a ďalšie užitočné informácie. Vytvorili sme aj facebookovú udalosť ktorú tiež pravidelne aktualizujeme.

mdd-web-ok

Medzinárodný deň detí v Rimavskej Sobote

Dátum podujatia: 31. máj 2014, sobota
Miesto konania: Mestská záhrada v Rimavskej Sobote
Začiatok podujatia: 8:00
Koniec podujatia: 21:30
Predpokladaná účasť: 7 000 – 10 000 ľudí

O projekte:

Medzinárodný deň detí v Rimavskej Sobote sa uskutoční v atraktívnom prostredí mestskej záhrady, ktorá poskytuje ideálny priestor na zorganizovanie veľkého podujatia pre deti a mládež pod holým nebom s dostatočným priestorom na šport, hry, stánky, zábavu a relax pri zeleni v parku.

Podujatie je koncipované spôsobom, aby všetky vekové kategórie si prišli na svoje. Počas celodenného podujatia dostanú priestor aj miestne kultúrne a športové organizácie, školy, divadelné krúžky a podobne. Deti sa budú môcť zapojiť do rôznych menších súťaží, za ktoré ich bude čakať malá odmena. Tí, ktorí sa prihlásili do veľkej súťaže, budú spoločne súťažiť o zájazd do Disneylandu v Paríži. Podujatie predstavuje ideálnu kombináciu zábavných a vzdelávacích programov v prirodzenej a zábavnej forme.

Základné body časového harmonogramu:

8:00 – registrácia tímov a váženie papiera, občerstvenie pre súťažné tímy
9:00 – oficiálny začiatok podujatia pre verejnosť a začiatok súťaže tímov o cenu výlet do Disneylandu
9:00 – 17:00 – program podujatia realizovaný na stanovištiach a na hlavnom pódiu
17:00 – vyhodnotenie súťaží, oficiálne poďakovanie, dražba obrazu, ktorý namaľovali deti. Peniaze získané v dražbe budú použité na charitatívne účely.
18:00 – detská diskotéka a miniplayback show, voľný program pri stánkoch a pri hudbe
21:30 – slávnostný ohňostroj – koniec podujatia

Súťaž družstiev bude prebiehať na 7mich súťažných stanovištiach.
Atrakcie pre ostatných návštevníkov budú na 46tich stanovištiach (v počte sú započítané aj stánky s občerstvením), ktoré sú rozdelené v priestore parku.
Pri vstupe sa bude rozdávať plán podujatia – mapka, ktorá bude znázorňovať miesta jednotlivých stánkov a stanovíšť.

Program podujatia sa bude realizovať na niekoľkých stanovištiach v rámci areálu mestskej záhrady.
Zábavno-kultúrny program sa bude okrem súťaže o výlet do Disneylandu odohrávať na niekoľkých desiatkach stánkov, na ktorých sa odprezentujú záujmové krúžky, športové krúžky, kultúrne a umelecké krúžky, školy, organizácie. Medzi najatraktívnejšie exhibície bude určite patriť aj spoločná exhibícia hasičov, policajtov a záchranárov, ktorí budú spoločne demonštrovať prostredníctvom konkrétnych akcií svoju činnosť priamo na mieste podujatia vo vyhradenej zóne alebo pestrý zábavný program Relaxu – Centrum Voľného času v Rimavskej Sobote, skákací hrad, psovodi, vozenie na koni a ďalšie!

Na hlavnom pódiu sa návštevníci môžu tešiť na bohatý program plný tanca, hudby, divadla a súťaží.

Večer sa po vyhodnotení súťaží uskutoční dražba obrazu, ktorý nakreslia deti na podujatí vlastnými rukami. Peniaze získané na dražbe budú použité na charitatívne účely.
Po ukončení oficiálneho programu sa začne detská diskotéka a miniplayback show.
Ako úplné vyvrcholenie, program zavŕši slávnostný ohňostroj.

There are no comments published yet.

Leave a Comment

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options