Podporte aktivity v našom meste darovaním 2% dane

Posted in: Správy
Tags:

Občianske združenie Naša Sobota sa už šiesty rok snaží robiť z Rimavskej Soboty a regiónu Gemer-Malohont lepšie miesto pre život. Za ten čas aj vďaka vám sme priniesli množstvo pekných akcií a projektov. Skrášlili sme počas veľkého upratovania ulice nášho mesta a spolu s vami sme vyzbierali stovky kilogramov odpadu. Za každú mestskú časť sme v mestskej záhrade vysadili 1 strom, ktorý tam rastie dodnes. Pomohli sme skrášliť Sídlisko Rimava – Malohontská a obnoviť ihrisko pri škôlke na Rybárskej ulici na Sídlisku Západ. Vytvorili sme v spolupráci s ďalšími inštitúciami z regiónu v poradí už 5. akciu Hurá prázdniny, ktorá bola neopakovateľným zážitkom pre rodiny s deťmi. Rovnako aj pred Vianocami sme na Hlavné námestie prilákali so súťažnými tímami tisícky ľudí a uvarili viac ako 2900 litrov kapustnice. Vytvorili sme aj slovenské rekordy v eskimáckom bozkávaní a tvorivom maľovaní žehličkou. Podporili sme 12 menších projektov, ako freestyle cvičebná „klietka“ v street workout parku na Sídlisku Západ, či príspevok na rozvoj detských ihrísk na Novej Sobôtke, či na Dobšinského.

Usporiadala sa výstava a vernisáž umeleckých diel Free art Friday, zorganizovala sa vedomostná súťaž Kvízmajster, rozkvitla škôlka na Sídlisku Rimava, obnovilo sa ihrisko pri škôlke na Rybárskej ulici a vybudovala sa nová prekážka v skateparku. V Kruháči sa každý týždeň organizujú zaujímavé podujatia pre širokú verejnosť.

To všetko by však nebolo možné bez vašej pomoci. Aj vďaka vám sme mohli usporiadať nezabudnuteľné podujatia, podporiť projekty v meste či skrášliť okolie škôlok pre našich najmenších. Za to všetko vám ďakujeme!

My v oz Naša Sobota by sme v tom radi pokračovali i naďalej. V tom nám môžete teraz pomôcť i Vy. Stačí, ak občianskemu združeniu Naša Sobota darujete 2-percentá zo svojich daní. Nezáleží na tom, či ste zamestnanec alebo živnostník. Podporiť aktivity pre lepší život v našom meste môže každý. Ako na to, sa dozviete tu.

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options