RIMAVSKÁ SOBOTA VARÍ VIANOČNÚ KAPUSTNICU

Vytvorte s nami nezabudnuteľnú atmosféru Vianoc priamo na našom krásnom Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote

Blíži sa čas Vianoc. Čas, kedy sa deťom plnia sny, domácnosti voňajú ihličím a koláčikmi a celé mesto ožíva v sladkom očakávaní Štedrého večera. Čas, kedy majú ľudia k sebe oveľa bližšie, radi sa na chvíľku zastavia a spolu s blízkymi si vychutnajú čarovnú atmosféru sviatkov.

Radi by sme Vám už 7. krát ponúkli príležitosť stráviť takéto milé vianočné chvíle so svojimi rodinami, priateľmi a kolegami priamo na krásnom Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote a preto si Vás dovoľujeme pozvať na obľúbené a už aj tradičné Vianočné stretnutie pri kapustnici, ktoré pripravujeme v termíne 17. 12. 2022.

Aby sme sa spolu poriadne zabavili, organizujeme v spomenutom termíne pre firmy a inštitúcie z Rimavskej Soboty už tradičnú súťaž vo varení tej najlepšej vianočnej kapustnice.

Súťaž bude prebiehať na Hlavnom námestí od 12:00 a bude výdatne sprevádzaná zábavným hudobným a kultúrnym programom. Víťazi súťaže budú vyhlásení o 18:30. Program vyvrcholí veľkolepím koncertom skupiny VIDIEK.

Budeme veľmi radi, keď Vás budeme môcť privítať medzi nami a s Vašou pomocou pripravíme všetkým zúčastneným aj občanom mesta nezabudnuteľný predvianočný zážitok. Podrobné informácie o celej akcií prikladáme v Organizačných podmienkach.

Tešíme sa na Vás a držíme palce, aby práve Váš tím pripravil tú najchutnejšiu kapustnicu.

členovia občianskeho združenia Naša Sobota

Vianočné stretnutie pri kapustnici

V prípade Vášho záujmu zúčastniť sa na akcii nás prosím kontaktujte na nasledovnej adrese
a telefónnom čísle:

Ladislav Kolozsi

e-mail: kolozsilaco@gmail.com

mobil: 0915 878 246

Z organizačných dôvodov Vás poprosíme o reakciu do 12. 12. 2022.

Ďakujeme.

REGISTRÁCIA TÍMOV

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options