Michal Demeter

predseda Rady občianskeho združenia

michal.demeter@nasasobota.sk
0911444476

Ivan Roško

predseda kontrolnej komisie

ivan.rosko@nasasobota.sk
0905800850

Marián Štúrik

hovorca občianskeho združenia

marian.sturik@nasasobota.sk
0908812812

Róbert Zagyi

člen občianskeho združenia

robert.zagyi@nasasobota.sk
0948186185

Marek Hriň

člen občianskeho združenia

marek.hrin@nasasobota.sk
0905 177 937

Tomáš Bariak

člen občianskeho združenia

tomas.bariak@nasasobota.sk
0908777156

Miroslava Vargová

člen občianskeho združenia

miroslava.vargova@nasasobota.sk
0905560423

Radovan Ceglédy

člen občianskeho združenia

radovan.cegledy@nasasobota.sk
0903775997

Jarmila Juršíková

člen občianskeho združenia

jarmila.jursikova@nasasobota.sk
0905560422

Martin Kamenský

člen občianskeho združenia

martin.kamensky@nasasobota.sk
0903212717

Vladimír Košin

člen občianskeho združenia

vladimir.kosin@nasasobota.sk
0903449164

Ladislav Kolozsi

člen občianskeho združenia

ladislav.kolozsi@nasasobota.sk
0915 878 246

Daniel Csúr

člen občianskeho združenia

daniel.csur@nasasobota.sk

Miriam Szántóová

člen občianskeho združenia

miriam.szantoova@nasasobota.sk
0903029089

Andrej Boros

podpredseda Rady občianskeho združenia

andrej.boros@nasasobota.sk
0908 915 622

Marian Lacko

člen občianskeho združenia

marian.lacko@nasasobota.sk

Alexander Bacso

člen kontrolnej komisie

alexander.bacso@nasasobota.sk
0918 651 033

Lucia Bárdošová

člen občianskeho združenia

lucia.bardosova@nasasobota.sk

0901 717 201

Pavol Piliarik

člen kontrolnej komisie

pavol.piliarik@nasasobota.sk
0918 733 774

Ján Jurkemík

člen občianskeho združenia

jan.jurkemik@nasasobota.sk

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options