5 ročník Hurá prázdnin bude mega! Toto na Vás čaká

Posted in: Správy
Tags:

Pomaly, ale s veľkou istotou sa dostávame deťmi očakávanému číslu, teda 365. Hoci toto číslo je veľké, jeho zavŕšením bude niečo mega! Po roku, teda po 365 dňoch, sa o to postará už 5. ročník podujatia venované hlavne deťom a kto nepozná ešte jeho názov, tak nech sa páči tu je – Hurá prázdniny. A ak to minuloročné bolo podľa Vás veľké, tak tento rok bude megalomanské s pár novinkami. Na množstvo atrakcií, súťaží, výhier, jedla, zábavy, spevu, tanca, smiechu, dobrej nálady…sa môžete tešiť v sobotu, 16. júna, v Mestskej záhrade v Rimavskej Sobote. Generálnym partnerom piateho ročníka je spoločnosť STEFE.

Aj keď Hurá prázdniny budú naozaj veľké, tak máme jedno malé upozornenie pre rodičov. Ak ste minulý rok mali hlavu v smútku zo svojich mokrých ratolestí z penovej šou, tak tento rok pribaľte nejaké oblečenie, pretože táto penová šou nebude chýbať. Pamätáte sa na množstvo nafukovacích atrakcií? Dobre bolo, že? Tak rovnako dobre, až nie ešte lepšie, bude aj v sobotu, 16. júna, kedy sa znova môžete tešiť na plnooo nafukovacích atrakcií. S prívlastkom mega však budú aj bubliny. Tak rodičia pozor, aby Vám v nich deti neuleteli 🙂

Neviete aké to bolo minulý rok? Takto sme ho zachytili s našou kamerou

O zábavu sa postará aj cirkusová škola, pouličné detské divadlá počas celého dňa, živé človeče, akční hasiči, modelovanie z balónov a pozooor…príde aj čarodejnica. Z mega programu to ale nie je všetko, no pre túto chvíľu viac neprezradíme.

Okrem bohatého sprievodného programu sa bude v Mestskej záhrade aj súťažiť o hodnotné ceny. A aké by to boli Hurá prázdniny bez ohňostroja?! Predsa žiadne. Ten najkrajší široko ďaleko zakončí 5. ročník akcie Hurá prázdniny. Tak čo, tešíte sa?

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options