Rimavská Sobota znova varí vianočnú kapustnicu. Registrujte svoj tím!

Posted in: Správy
Tags:

Vytvorte s nami nezabudnuteľnú atmosféru Vianoc 15.12.2017 priamo na našom krásnom Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote.

Blíži sa čas Vianoc. Čas, kedy sa deťom plnia sny, domácnosti voňajú ihličím a koláčikmi a celé mesto ožíva v sladkom očakávaní Štedrého večera. Čas, kedy majú ľudia k sebe oveľa bližšie, radi sa na chvíľku zastavia a spolu s blízkymi si vychutnajú čarovnú atmosféru sviatkov.

V prípade Vášho záujmu zúčastniť sa na akcii nás prosím kontaktujte na nasledovnej adrese a telefónnom čísle: Ladislav Kolozsi, e-mail: ladislav.kolozsi@nasasobota.sk, mobil: 0915 878 246
Radi by sme Vám ponúkli príležitosť stráviť vianočné chvíle so svojimi rodinami, priateľmi a kolegami priamo na krásnom Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote a preto si Vás dovoľujeme pozvať na obľúbené Vianočné stretnutie pri kapustnici, ktoré pripravujeme v termíne 15. 12. 2017.

Aby sme sa spolu poriadne zabavili, organizujeme v spomenutom termíne pre firmy, inštitúcie, či priateľské kolektívy z regiónu Rimavskej Soboty už tradičnú súťaž vo varení tej najlepšej vianočnej kapustnice. Súťaž bude prebiehať na Hlavnom námestí od 12:00 a bude výdatne sprevádzaná zábavným hudobným a kultúrnym programom. Uvarenou kapustnicou spoločne pohostíme občanov mesta, ktorí nás prídu na námestie podporiť. Víťazi súťaže budú vyhlásení o 20:00. Bohatý program vyvrcholí veľkolepým ohňostrojom.

Budeme veľmi radi, keď Vás budeme môcť privítať medzi nami a s Vašou pomocou pripravíme všetkým zúčastneným aj občanom mesta nezabudnuteľný predvianočný zážitok.

Podrobné informácie o celej akcií prikladáme v Organizačných podmienkach.

Tešíme sa na Vás a držíme palce, aby práve Váš tím pripravil tú najchutnejšiu kapustnicu!

 

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options