Chystá sa ďalšie neformálne „stretko“ s lekármi. Odpovedia na Vaše otázky

Posted in: Správy
Tags:

Neformálne stretnutia s lekármi pokračujú, aj tento mesiac sa budete môcť opýtať na všetko, čo sa týka zdravia, v príjemnej atmosfére, pri šálke čaju, v Dome kultúry. Kedy? Už tento piatok, 21. novembra o 18.00 hod., v guľovej sále.

Keďže jeseň úraduje vo svojej plnej paráde, tentokrát bude hlavnou témou večera CHRÍPKA – ako jej predchádzať, ako ju liečiť, s akými komplikáciami môže byť spojená. Zodpovedaná bude aj otázka „očkovať sa alebo neočkovať?“. Prednášať a odpovedať na všetko, čo Vás zaujíma, bude MUDr. Ľubica Zollerová. Program moderuje  člen  občianskeho združenia Naša sobota MUDr.Obaid MIR.

Združenie Naša Sobota už pred mesiacom usporiadalo prvé podujatie pod hlavičkou „Pán doktor, môžem sa opýtať?“. Stretlo sa s veľmi pozitívnymi ohlasmi. O vysokom krvnom tlaku, príčinách, prejavoch a liečbe, hovorila MUDr. Ivana Striežová z Banskej Bystrice, urológ z Rimavskej Soboty MUDr.Obaid MIR porozprával o zápalových ochoreniach močových ciest.

Každý, komu zdravie nie je ľahostajné, má opäť možnosť opýtať sa na všetko, čo ho zaujíma. Vypočujete si prednášku „v ľudskej reči“, mimo ambulancie.  Organizátori chcú aj tentokrát usporiadať večer s množstvom užitočných informácií, no v priateľskej atmosfére. Záleží im nielen na osvete, ale aj na tom, aby sa Soboťania všetkých vekových kategórií stretávali a spoznávali.

pandoktor2-600

Zdroj: Rimava.sk

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options